Міні-конференція з нагоди Всесвітнього дня метеоролога в ТНПУ імені Володимира Гнатюка  (ФОТО)

Міні-конференція

з нагоди Всесвітнього дня метеоролога

в ТНПУ імені Володимира Гнатюка

18 березня 2024 року відбулася міні-конференція, що стала однією з центральних подій тижня кафедри географії та методики її навчання, присвячена Всесвітньому дню метеоролога. Захід був приурочений до важливої теми кліматичних змін та заходів, які можна вжити для їх боротьби, і відбувся під гаслом "At the frontline of climate action" ("На передовій кліматичних дій").

На початку заходу докторка географічних наук, професорка та завідувачка кафедри, Леся Заставецька, висловила своє впевнення у важливості таких подій та підкреслила необхідність активного залучення студентів до подій, що відбуватимуться протягом тижня на кафедрі.

Кандидатка географічних наук, доцентка кафедри, Наталія Таранова, також відзначила актуальність теми конференції та важливість обговорення різноманітних підходів для боротьби з кліматичними викликами.

На конференції взяли участь 12 доповідачів, представляючи широкий спектр досліджень та підходів до вирішення кліматичних проблем. Серед них були як студенти географічного факультету за спеціальністю 014.07 "Середня освіта (Географія)", від першого до третього курсу, так і студенти хіміко-біологічного факультету, які навчаються за спеціальністю 014.15 "Середня освіта (Природничі науки)", першого курсу.

Доповідає Лілія Фрицька
 Доповідає Роман Сороковський

Доповідає Тетяна Фляйзнер

В обговоренні доповідей викладачка Оксана Семеген відзначила активну участь студентів і підкреслила їхню грамотність у формулюванні думок та аналізі складних питань клімату. Вона також зауважила, що студенти вдало використовували актуальні дані та інформаційні ресурси під час своїх виступів, що свідчить про їхню високу професійну підготовку та зацікавленість у вивченні проблем клімату.

Обговорення доповідей Оксана Семеген

Спільне фото учасників конференції

Ще раз щиро дякуємо всім учасникам за активну участь у нашій міні-конференції та за ваш внесок у важливу справу збереження клімату.

Бажаємо вам успіхів у вашій подальшій навчальній та дослідницькій роботі!

Наталія Таранова,
кандидатка географічних наук,