Екскурсія в Тернопільську катедру в рамках тижня кафедри географії та методики її навчання ТНПУ (ФОТО)

Екскурсія в Тернопільську катедру

в рамках тижня кафедри географії

та методики її навчання ТНПУ

18 березня під час проведення тижня кафедри географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка доц.Богданом Гавришком та викл.Оксаною Семеген організовано і здійснено екскурсію «Велич Тернопільської катедри» для студентів географічного факультету. До екскурсії приєдналися завідувач кафедри географії та методики її навчання, проф. Леся Заставецька та доц. Любов Альтгайм.

Спільна фотогорафія екскурсантів

Екскурсія розпочалася з огляду макету старого міста та фасаду Архикатедрального Собору. Богдан Гавришок розповів про історію храму від початку будівництва до сьогодення, акцентувавши увагу на скульптурах роботи Р.Вільгушинського та оригінальності шатрових дахів веж.

Огляд макету старого міста

Відбулося ознайомлення з експозицією музею «Сакральний Тернопіль» в крипті під собором на глибині 5м, згадуючи постаті Йосипа Сліпого, Володимира Громницького, Михайла Сабриги, Ігора Герети та ін.

Музей Сакральний Тернопіль
"Музей Сакральний Тернопіль"

Також відвідали хори та піднялися на дзвіницю висотою 22м, з оглядового майданчика якої помилувалися краєвидами весняного Тернополя.

Дзвіниця

Усі учасники екскурсії отримали гарні враження й підтвердження багатства історико-культурного спадку рідного краю.

Наші гарні враження

Дякуємо Архикатедральному Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, Туристично-інформаційному центру, Богдану Гавришку за можливість проведення екскурсії.

К.г.н., викл. кафедри географії
та методики її навчання