Педагогічна практика студентів ТНПУ факультету педагогіки і психології спеціальностей 013 «Початкова освіта» і 012 «Дошкільна освіта» (ФОТО)

Педагогічна практика студентів

факультету педагогіки і психології ТНПУ

спеціальностей 013 «Початкова освіта»

і 012 «Дошкільна освіта»

Вже більше місяця проходять педагогічну практику студенти груп ПО-41, ПОск-22, ДО-41, ДОск-21 денної форми навчання факультету педагогіки і психології. Географія практики досить широка: різні типи шкіл міст Тернополя і Львова, Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Рівненської, Закарпатської областей.

Педагогічній практиці передувала ґрунтовна теоретична і методична підготовка, проведення пропедевтичної психолого-педагогічної практики.

Наставниками студентів є досвідчені вчителі початкових класів, вчителі вищої категорії, вчителі-методисти, заслужені вчителі України. Значну допомогу у підготовці до занять надають університетські методисти з фахових дисциплін.

Перейма Ліда, Перемилівська гімназія Хоростківської міської ради

Перейма Ліда, Перемилівська гімназія Хоростківської міської ради. Диригент уроку

Чижевська Маряна, Чортківський ліцей № 5
Чижевська Мар'яна, Чортківський ліцей № 5.
 Чекають нового завдання

Мищишин Христина. Жуківський ліцей ім.Б.Лепкого Тернопільської області. 3 клас

Мищишин Христина. Жуківський ліцей ім.Б.Лепкого Тернопільської області. 3 клас. Все гаразд

Годована Світлана. Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з погибленим вивченням іноземних мов. 1-А клас. Зустріч весни

Мілецька Валентина. Тернопільська загальноосвітні школа І-ІІІ ступенів ім.Володимира Левицького. 2-Б клас.
Юні кулінари

Молода зміна успішно тримає освітній фронт задля нашої перемоги.

Керівник практики
доктор педагогічних наук,