Студенти ТНПУ побували на реколекційних заходах  у рамках проєкту «Духовна формація волонтерів» (ФОТО)

Студенти ТНПУ побували

на реколекційних заходах у рамках проєкту

«Духовна формація волонтерів»

«Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі!». А один із шляхів змін – це ВОЛОНТЕРСТВО...

Майбутні соціальні працівники, активні учасники Клубу соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка разом із доцентом кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Галиною Олійник мали унікальну можливість побувати на реколекційних заходах для волонтерів у рамках проєкту «Духовна формація волонтерів».

Мета таких зустрічей – це духовна підтримка, сприяння довгостроковому благополуччю шляхом надання пріоритету лікування психологічних травм, запобігання вигоранню та формуванню стійкості серед волонтерів.

Майбутні соціальні працівники беруть активну участь у реколекційних заходах для волонтерів

Спікерами виступали: о.Ігор Махніцький, священник УГКЦ, п.Олена Тіунова – кандидатка психологічних наук, практикуючий психолог, співзасновниця ГО «Інтерактивний простір Арт», тренерка арттерапевтичних груп.

Духовна наука о. Ігоря Махніцького

Надзвичайно цікаві теми для обговорення, творчі завдання, мозковий штурм, дружня, душевна, тепла атмосфера – все це надихнуло нас на волонтерську місію.

Цікаві творчі завдання та мозковий штурм  від  практикуючого психолога Олени Тіунової

Цікаві творчі завдання та мозковий штурм від практикуючого психолога Олени Тіунової

Виступ Наталії Процик - фахівця по роботі з волонтерами БФ «Карітас»

Учасники реколекційних заходів для волонтерів в рамках проєкту «Духовна формація волонтерів»

Пам’ятаймо завжди! Добрі справи, які зроблені від великої любові, приносять радість і щастя!

Кафедра соціальної роботи та менеджменту
соціокультурної діяльності