Підтримка та перспективи міжнародного співробітництва: Еразмус+ у ТНПУ (ФОТО)

Підтримка та перспективи

міжнародного співробітництва:

Еразмус+ у ТНПУ

21 березня 2024 р. Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка відвідала проєктна менеджерка, Communication &Event Національного Еразмус+ офісу в Україні Катерина Жданова.

В рамках візиту пані Катерина зустрілася із викладачами університету, працівниками навчально-наукового центру проєктної та науково-технічної діяльності, навчально-наукового центру міжнародної освіти та співробітництва.

Катерина Жданова ділиться стратегіями успіху

Від Еразмусу до світових можливостей

Відкриття горизонтів

Інфосесія з Катериною Ждановою Інфосесія з Катериною Ждановою

Під час зустрічі спікер презентувала можливості та пріоритети програми Еразмус+ у сфері вищої освіти для індивідуальних та командних учасників, новації програми для українців під час війни, додаткові освітні можливості від різних країн Європейського Союзу. Було надано чіткі рекомендації щодо пошуку європейських партнерів, підготовки та оформлення пакету документів, покрокова інструкція, як діяти в разі отримання гранта.

Еразмус+ в дії.

Еразмус+ в дії

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка щиро вдячний пані Катерині за змістовну та корисну розповідь! Віримо, що у співпраці досягнемо нових успішних результатів!

Навчально-науковий центр

міжнародної освіти та співробітництва