Студенти факультету філології і журналістики ТНПУ відвідали просвітницький захід до дня пам‘яті Тараса Шевченка (ФОТО)

Студенти факультету

філології і журналістики ТНПУ

відвідали просвітницький захід

до дня пам‘яті Тараса Шевченка

У четвер, 21 березня, студенти факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету мали можливість відвідати просвітницький захід «Така її доля» до дня пам‘яті Тараса Шевченка. Учасниками свята були учні 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Організувала зустріч завідувачка кафедри журналістики, докторка філологічних наук, професорка Наталія Миколаївна Поплавська.

Розпочала дійство вчителька української мови та літератури, зарубіжної літератури Олександра Степанівна Чіпак словами Богдана Лепкого: «Благословенна най буде година. І тая хата, і село, що Україні принесло».

Ведучими були учні 10 класу Рябова Діана та Шикула Арсеній.

Ведучі заходу Діана Рябова та Арсеній Шикула

Розпочалось свято з пісні «Нащо мені карі очі».

Школярі декламували поезії, співали пісні та ставили сценки в українському вбранні.

Учні співають пісню та декламують поезіюУчні співають пісню та декламують поезію

Учні та студенти під час заходу Учні та студенти під час заходу

Викладачі кафедри журналістики Викладачі кафедри журналістики

«Це дивовижно, наскільки чутливо відчував поет жіночу душу. Він дуже вміло передає страждання, розпач, безнадію дівочу, співпереживає зі своїми героїнями»,- каже ведуча  Діана Рябова.

Після заходу студенти журналістики провели для школярів майстер-клас «Як користуватись камерою та мікрофоном в роботі журналіста».

Своїми враженнями від заходу поділилась студентка-журналістка Вікторія Райца: «Це дійство залишило теплий слід в моєму серці, адже учні виявились дуже талановитими. Приємно вразило неймовірне українське вбрання. Цінно, що вчителі плекають традиції нашої неньки та вшановують пам’ять Кобзареві в такий важкий і нестерпний для нас час»

Такі заходи дають можливість ще раз усвідомити важливість нашої історії та культурної спадщини, адже це є невід’ємною частиною побудови нашого майбутнього.

Студентка другого курсу
спеціальності «Журналістика»