Студенти ТНПУ переглянули фільм «Юний Платон» від «Докудейз» (ФОТО)

Студенти ТНПУ переглянули фільм

«Юний Платон» від «Докудейз»

21 березня відбулася чергова зустріч студентів ТНПУ та Міжнародного кінофестивалю «Докудейз».

Цього разу кінопоказ відбувся спільними зусиллями «Кіноклубу при ТНПУ ім.В.Гнатюка», «Кіноклубу на Зеленій», кафедри теорії і практики перекладу та кафедри романо-германської філології, що дозволило розширити глядацьку публіку, а також залучити студентів різних спеціальностей: майбутніх перекладачів, філологів, математиків, психологів та логістів.

Перегляд кінострічки

Кадр з фільму

Фільм змальовує шлях реалізації мрії директора католицької «Школи Святого Хреста», що у Белфасті – через виховання культури толерантності та спроможності до діалогу з тими, хто вірить і думає по-іншому, дати дітям можливість визирнути за рамки та обмеження своєї спільноти. Студенти побачили, як знайомство з класичною філософією спонукає критично мислити та ставити запитання подекуди всупереч стереотипам, нав’язаним батьками, ровесниками та місцевим оточенням.

До слова, авторка фільму Наса Ні Хінаан — одна з найбільш визнаних режисерок-документалісток Ірландії.

Студенти долучилися до жвавого обговорення різних проблем: і атмосфери в освітніх закладах, і демократичного спілкування між вчителями та учнями, і вміння описувати свої емоції.

Жваве обговорення

Дякуємо «Докудейз» за можливість побачити чудовий актуальний фільм і сподіваємося на нові зустрічі.

Наталія Пасічник, Раїса Чорній,
Світлана Коновальчук, Роман Вітушинський