Конференція "Історія української картографії. Картографічна вивченість території України" в ТНПУ (ФОТО)

Конференція

"Історія української картографії.

Картографічна вивченість

території України" в ТНПУ

Під час тижня кафедри географії та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка 20 березня відбулася студентська конференція «Історія української картографії. Картографічна вивченість території України», приурочена до Всесвітнього дня геодезиста.

Учасники конференції

Конференцію організувала кандидат географічних наук, викладач кафедри Оксана Семеген.

Розпочинає конференцію к.г.н., викл. Оксана Семеген

З вітальним словом виступила завідувач кафедри, доктор географічних наук, професор Леся Заставецька.

Також були присутні кандидати географічних наук, доценти Наталія Таранова і Любов Альтгайм.

На заході свої дослідження представили 15 студентів географічного факультету спеціальностей 014.07 Середня освіта (Географія), 106 Географія та 103 Науки про Землю. Доповідачі охопили питання історії української картографії від найдавніших часів до сьогодення, сучасних проблем української картографії, стандартизації географічних назв, формування картографо-геодезичного фонду України та ін.

Доповідає Марта Кравчук

Доповідають Андрій Надводський і Юлія Костич

Доповідає Володимир Левчук

Під час обговорення виступів доцент Наталія Таранова підкреслила, що захід відзначився великою різноманітністю тем і глибиною досліджень, доповідачі добре підготувалися, вичерпно представили еволюцію картографії та актуальні проблеми сучасної картографії України, також побажала подальших успіхів учасникам, подякувала за організацію конференції.

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам за старанну підготовку доповідей, цікавий виклад проблем досліджень. Бажаємо наполегливості та успіхів у підкоренні нових вершин!

Кандидат географічних наук,
викладач кафедри географії