Викладач ТНПУ імені В. Гнатюка доцент Сергій Корнієнко став учасником Національного поштового годинного запливу «Олімпійська година-2024»

Викладач ТНПУ імені Володимира Гнатюка доцент Сергій Корнієнко

став учасником Національного поштового годинного запливу

«Олімпійська година-2024»

Плисти зі спортивними партнерами та однодумцями з України та інших країн світу одну годину в будь-якому басейні довжиною 25 метрів – така мета Національного поштового запливу «Олімпійська година», який організувала українська плавальна асоціація «Мастерс». Долучитися до такого заходу, який проводився вже дванадцятий рік поспіль, могли як спортивна молодь віком від 10 до 16 років і старші, так і чоловіки і жінки, від 20-річного віку і старші.

Проводився заплив задля встановлення як особистих життєвих рекордів учасників запливу зі спортивного плавання в рамках клубу, школи, міста, так і національного рекорду України, як найбільш масового годинного запливу у листуванні. Охочі мали можливість випробувати свої сили впродовж місяця – з 3 лютого до 4 березня. Відтак цьогоріч до «Олімпійської години» долучилось 344 плавці, серед яких 107 жінок та 237 чоловіків у різних вікових категоріях. Згідно з правилами, заплив «Олімійська година» передбачав плавання впродовж однієї години довільним стилем за присутності судді або фіксатора запливу.

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка в цьогорічній «Олімпійській годині» успішно представив доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання, кандидат педагогічних наук Сергій Корнієнко, який виступив у віковій групі 50-54 роки з результатом 2 135 м.

Пресслужба ТНПУ