Відкрита онлайн-лекція на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Відкрита онлайн-лекція

на факультеті філології і журналістики ТНПУ

Нещодавно на факультеті філології і журналістики відбулася відкрита онлайн-лекція доктора філологічних наук, професора Слухай Наталії Віталіївни на тему «Структура інформаційного потоку періоду гарячої фази російської агресії та сугестивні засоби його просування».

Організатор заходу – декан факультету філології і журналістики, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови та славістики Вільчинська Тетяна Пилипівна.  До прослуховування лекції долучилися також викладачі факультету філології і журналістики та студенти різних курсів факультету.

Послухати лекцію прийшли і студенти різних курсів факультету філології і журналістики

Запрошений лектор - доктор філологічних наук, професор Слухай Наталія Віталіївна

Професор Наталія Слухай розповіла про особливості осмислення спектру інформаційних форм гарячої фази війни, про дослідження феномену вербальної сугестії та про нові форми контрсугестії,  воєнного часу в українському соціумі, представила слухачам когнітивну карту українця.

Наталія Віталіївна зазначила, що у наш час важливо орієнтуватися в інформаційних потоках, адже перемога на інформаційному фронті також дуже важлива.

Викладачі кафедри української мови та славістики слухають про феномен вербальної сугестії

Щиро дякуємо пані Наталії Слухай за актуальну, цікаву та змістовну лекцію, а також декану факультету філології і журналістики Вільчинській Тетяні Пилипівні за гарну організацію.

Кафедра української мови та славістики