Поетично-музична композиція на вшанування літературної творчості професора ТНПУ Олега Смоляка (ФОТО)

Поетично-музична композиція

на вшанування літературної творчості

професора ТНПУ Олега Смоляка

Поетично-музична композиція “Що гідного зробив я для Вкраїни?”, присвячена літературній творчості професора кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктора мистецтвознавства Олега Смоляка, відбулася 20 березня 2024 року при Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України.

Я сіяв пам'яттєві незабудки_ читає Олег Смоляк

"Я сіяв пам'яттєві незабудки" читає Олег Смоляк

Поетичні тексти автора згрупувались у чотири рубрики: “Пейзажна”, “Музична”, “Інтимна”, “Громадянська лірика”. Музичним оформленням заходу слугували твори українських композиторів: Василя Барвінського, Станіслава Людкевича, Мирослава Скорика, у виконанні кандидата педагогічних наук, доцента Оксани Довгань та концертмейстера Віталія Бобровського.

М.Скорик Мелодія виконують Оксана Довгань та Віталій Бобровський

М.Скорик "Мелодія" виконують Оксана Довгань та Віталій Бобровський

Модератором програми була членкиня Національної спілки письменників України Василина Вовчанська.

Модератор програми Василина Вовчанська

Кандидат педагогічних наук,