Особи, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків

Термін дії пільги: до 23 років.

Розмір стипендії: 4026 грн.

Важливо! Студенти цієї пільгової категорії можуть одночасно отримувати і академічну, і соціальну стипендії!

Необхідні документи:

1. Паспорт (якщо паспорт-книжка – додатково подається ідентифікаційний код).

2. Студентський квиток.

3. Один з наступних документів:

1) Копія свідоцтва про смерть батьків.

2) Рішення суду про оголошення батьків померлими.

3) Рішення суду про визнання батьків безвісно відсутніми або витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, що засвідчує факт внесення до цього реєстру інформації про те, що особа зникла безвісти.

4)  Документ, що посвідчує загибель батьків, виданий військовим формуванням, правоохоронним органом спеціального призначення.

5) Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану, або довідка про народження.

6) Довідку, видану державним підприємством, на яке покладено функції Національного інформаційного бюро відповідно до Закону України “Про оборону України”, за формою, встановленою Мінреінтеграції, яка містить відомості про батьків, які є військовополоненими (перебувають у полоні держави-агресора)/позбавленими особистої свободи (затримані, взяті у заручники) органами влади держави-агресора (окупаційними адміністраціями та збройними формуваннями).

7) Документ, що підтверджує загибель батьків, виданий військовим формуванням, правоохоронним органом спеціального призначення.

Контактний номер для довідок:

0672082349

Генсерук Юлія, уповноважена особа по виплаті соціальних стипендій