Естрадо-симфонічний оркестр

З початком 2015–2016 навчального року на факультеті організовано естрадно-симфонічний оркестр під орудою заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Кріля. З 2021 року диригент та художній керівник – Степан Буранич, концертмейстер Віталій Бобровський.

Крім струнно-смичкової групи, яка склала основу оркестру, сюди увійшли: духова група (труба, саксофон, тромбон, валторна, кларнет, флейта), група акордеонів та бандур, фортепіано, синтезатор, ритм і бас гітари, група ударних інструментів. Таким складом інструментів оркестр виконує і популяризує різножанрові і різностильові оркестрові композиції сучасних зарубіжних і українських композиторів, здійснює музичний супровід хоровим і ансамблевим колективам та солістам-вокалістам.
Репертуар естрано-симфонічного оркестру:
1. Олександр Сарацький джазова обробка української народної пісні «Коломийка»
2. Черемшина слова М. Юрійчука, музика В. Михайлюка солістка Світлана Карчевська 3. Річар Гальяно "Танго для Клод" соліст Петро Пісяк
4. Олександр Сарацький джазова обробка української народної пісні «Цвіте терен» солістка Світлана Карчевська
5.Володимир Матвійчук «Ватра» соліст Богдан Грушецький
6. Шуміла Ліщина солістка Світлана Карчевська
7. «Де ти тепер» муз. Ігор Шамо, слова В. Палійчука солістка Світлана Карчевська
8. Олександр Сарацький джазова обробка української народної пісні «От Києва до Лубен»

Участь в естрадно-симфонічному оркестрі, дає можливість студентам вивчати організаційні засади та принципи формування даного типу оркестрового колективу, форми і методи навчально-творчої роботи керівника оркестру, опановувати методику репетиційної роботи, організації концертної діяльності, специфіку роботи оркестрового диригента.
Оркестрові колективи, які функціонували на факультеті мистецтв від початку їх створення й до сьогодні, стали справжньою школою формування та розвитку професійної майстерності студентської молоді і відіграли важливу роль у відродженні національної духовної культури, збереженні традицій українського народно-оркестрового виконавства. Вони були і залишаються своєрідним орієнтиром для оркестрових колективів різного типу навчальних закладів у плані комплектування оркестрових груп, плануванні різножанрового і різностильового репертуару, навчально-методичної роботи, сприяють популяризації зарубіжної, української класичної та сучасної музики, національного народно-інструментального мистецтва.

