Людмила Богданівна Щур 

Людмила Богданівна ЩурАсистент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва


Керівник танцювального ансамблю «Веснянка»

mail: luckiness956@gmail.com

Профіль
Researcher ID
 Orcid 

Google Scholar
Народилася у Борщеві, Тернопільської обл. У 1996 р. закінчила  музичне відділення Чортківського педагогічного училища (нині Чортківський гуманітарно – педагогічний коледж імені Олександра Барвінського).

У 2001 р. закінчила музично – педагогічний факультет Тернопільського державного педагогічного університету ім.В.Гнатюка (тепер Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Музичне виховання».

У 2002 р. закінчила магістратуру Тернопільського державного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача музики (тема роботи «Українське хореографічне мистецтво як фактор формування художньої культури школярів»).

З 2001 по 2013 рр. працювала педагогом-організатором та керівником дитячої танцювальної студії «Намистинки» у ТСЗОШ I-го ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов.

У 2002 р. працювала вчителем музики у ТСЗОШ № 14.

З 2013 р. – ассистент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, керівник танцювального ансамблю «Веснянка» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.


Сфера наукових інтересів

Дослідження та вивчення танцювально – інструментальних традицій Західного Поділля, збереження та відтворення старовинних місцевих танців Тернопільщини у репертуарі танцювального ансамблю «Веснянка».


Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси