Проєкт «DigIn.Net2: Deutsch-Ukrainisches Netzwerk DigitalerInnovationen-2»

Прапор Німеччини  Прапор України

Задорожна Ірина ПавлівнаГенсерук Галина Романівна

Реалізується за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD. Підтримка інтернаціоналізаії українських університетів: формуємо цифрове майбутнє разом 2021-2023.

Установа-грантоотримувач: Університет прикладних наук Анхальт (HSA, Німеччина).

Установи-партнери: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (ТНПУ, Тернопіль, Україна), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ, Київ, Україна), Національний університет «Одеська політехніка» (НУОП, Одеса, Україна), Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ, Одеса, Україна)

Вихідні дані:

Термін виконання: 2021–2024 рр.

Коротко про проєкт.

Мета та завдання проєкту

- Популяризація інтернаціональних досліджень у сфері цифрових інновацій.

- Залучення провідних учених України та Німеччини до співпраці з метою популяризації цифрової компетентності в університетах-партнерах.

- Виявлення, розвиток, стимулювання та фінансова підтримка молодих науковців та студентів до втілення та реалізації їх інноваційних ідей на практиці в умовах дослідницької або навчальної поїздки до Університету прикладних наук Анхальт (Німеччина).

- Підвищення професійної кваліфікації науково-педагогічних працівників в галузі інноваційних технологій.

ТНПУ відповідає за:

- виявлення, розвиток, стимулювання молодих науковців до втілення та реалізації їх інноваційних ідей на практиці в умовах дослідницької або навчальної поїздки до Німеччини на період до одного семестру навчального року;

- реалізацію програми стажування науково-педагогічних працівників ЗВО IІІ – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Сайт проекту