Проєкт «Improving access to speech therapy services for Ukrainian children and empowering professionals working in educational institutions»/«Покращення доступу до логопедичних послуг для українських дітей та підтримка фахівців, які працюють у навчальних закладах»»
Прапор Естонії   Прапор України

Горішна Надія МирославівнаЗадорожна Ірина Павлівна

Реалізується за підтримки компанії SpeakTX OÜ та ESTDEV – Естонського центру міжнародного співробітництва у розвитку.

Установи-партнери: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Запорізький національний університет.

Термін виконання: травень 2023 р. – серпень 2024 р.

Розмір гранту – 16 000 євро.

Коротко про проєкт.

Метою проєкту є покращити доступ українських дітей до логопедичних послуг, пропонуючи цифрову платформу, адаптовану до української мови та контексту.

Завдання проєкту передбачають:
- розробку та впровадження стратегії локалізації цифрової логопедичної платформи SpeakTX в Україні;
- створення інтерактивних вправ для корекції порушень та розвитку мовлення у дітей;
- проведення пілотного дослідження з оцінки ефективності використання цифрової логопедичної платформи SpeakTX у закладах дошкільної та початкової освіти;
- забезпечення ефективного процесу навчання та використання цифрової логопедичної платформи SpeakTX для фахівців та батьків дітей з порушеннями мовлення;
- здійснення комплексного аналізу результатів пілотування платформи, підготовка наукового звіту та дисемінація його результатів через виступи на конференціях та публікацію наукових статей за результатами реалізації проєкту.