Проєкт «Learnopolis+» За допомогою цифрових медіа до міжнародного навчального досвіду”

Прапор Німеччини  Прапор України

Удич Зоряна ІгорівнаШульга Ірина Мирославівна

Реалізується за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Федерального міністерства освіти і досліджень Німеччини (BMBF) у рамках програми «Підтримка інтернаціоналізації українських ЗВО».

Установа-грантоотримувач: Байройтський університет (м. Байройт, Німеччина).

Установи-партнери: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (інклюзивно-ресурсний центр), Львівський національний університет імені Івана Франка, Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Вихідні дані: ID: 57603050.

Термін виконання: 2021–2024 рр.

Коротко про проєкт. Мета проєкту – підтримка цифрових компонентів в освітньому процесі, а також розвиток відповідних концепцій та інструментів з огляду на потреби користувачів та університети.

ТНПУ відповідає за реалізацію інклюзивного модуля проєкту, зокрема, серед іншого заплановані:

- організація та проведення дискусійних заходів на тему інклюзивної освіти (Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція «Інклюзивна освіта: ідея, стратегія, результат», спільний захід «Майстерня ідей та обмін досвідом: інклюзія в освіті в Україні та Німеччині», науково-методичний семінар «Університет: разом до успіху! Інклюзія в закладі вищої освіти» тощо);

- запис подкастів з виконавцями проєкту та експертами;

- спільна розробка безкоштовного україномовного масового відкритого онлайн-курсу (MOOC) на освітній платформі Prometheus.