Проект «Пом’якшення наслідків зміни клімату за допомогою передових фітотехнологій для військових земель»

Прапор ЧехіїПрапор УкраїниПрапор Великої БританіїПрапор США

Герц Андрій Іванович Команда проєкту

В рамках програми: НАТО «Наука заради миру та безпеки» (NATO SPS)

Установа-грантоотримувач – Університет Яна Євангеліста Пуркін’є (Усті-над-Лабем, Чеська Республіка)

Установи-партнери: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Національний університет "Львівська політехніка", Національний університет біоресурсів і природокористування України, Cluster WASTen (Чеська Республіка), University of Applied Sciences Zittau/Görlitz (Німеччина), Hendrix College (США), Royal Military College (Канада)

Роль ТНПУ (хіміко-біологічний факультет) – установа-партнер

Вихідні дані проєкту: NATO SPS Multiyear Research Project G6094

Розмір гранту: 350000 євро

Термін виконання: 3 роки

Коротко про проєкт: метою проєкту є екологічна регенерація колишніх військових об’єктів та пом’якшення наслідків кліматичних змін, шляхом впровадження передової фітотехнології M×g на комплексно забруднених, у результаті військової діяльності, землях в Україні.