Разова спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.023

Створена згідно з рішенням Вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та наказу ректора № 194 від 27.09.2022 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Білан Наталії Миколаївни на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 015 Професійна освіта.

Назва дисертації на тему "Формування іншомовної компетентності майбутніх інженерів-енергетиків засобами проєктних технологій у технічних університетах"

Онлайн-трансляція захисту буде проводитись на офіційному ютуб каналі університету. Дату та час проведення захисту буде призначено після надходження всіх відгуків офіційних опонентів та рецензій.

Науковий керівник:
Горбатюк  Роман Михайлович  – доктор педагогічних наук, завідувач кафедри машинознавства і транспорту, професор кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голова ради:
Задорожна Ірина Павлівна
– доктор педагогічних наук, завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови, професор кафедри практики англійської мови та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:
Мукан  Наталія Василівна
– доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Тадеєва Марія Іванівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри іноземних мов Національного університету водного господарства і природокористування.

Дембіцька Софія Віталіївна – доктор педагогічних наук, професор кафедри безпеки життєдіяльності та педагогіки безпеки Вінницького національного технічного університету.

Рецензенти:
Клименко Анатолій Олегович
– кандидат педагогічних наук, доцент кафедри  англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Контакти:
spec.rada.tnpu@tnpu.edu.ua