Разова спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.044

Створена відповідно до наказу Вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка № 418 від 27 грудня 2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Логвись Ольги Ярославівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» зі спеціальності 053 «Психологія».

Дата захисту: 27 березня 2024 року о 10:30 год у 24 аудиторії (головний корпус).

Онлайн-трансляція захисту буде проводитись на офіційному ютуб каналі університету.

Науковий керівник:
Радчук Галина Кіндратівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Шпак Марія Мирославівна – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Офіційні опоненти:
Кузікова Світлана Борисівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.
Міляєва Валерія Робертівна – доктор психологічних наук, професор, провідний науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка.
Жигайло Наталія Ігорівна – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри теорії та історії політичної науки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Рецензенти:
Адамська Зоряна Михайлівна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.