Разова спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.047

Створена відповідно до наказу вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка №421 від 27 грудня 2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Івегеша Андрія Васильовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Дата захисту: 9 лютого 2024 р. об 11:00, 24 аудиторія (головний корпус).

Онлайн-трансляція захисту буде проводитись на офіційному ютуб каналі університету.

Науковий керівник:
Чайка Володимир Мирославович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології і педагогіки Західноукраїнського національного університету.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Терещук Григорій Васильович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри сфери обслуговування, технологій та охорони праці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Офіційні опоненти:
Каплінський Василь Васильович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
Приступа Євгеній Никодимович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Рецензенти:
Сопотницька Олена Валеріївна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Ангелюк Ірина Олександрівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.