Разова спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.053

Створена відповідно до наказу вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка №117 від 23 квітня 2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Струганця Павла Борисовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки зі спеціальності 035 Філологія.

Онлайн-трансляція захисту буде проводитись на офіційному ютуб каналі університету.

Науковий керівник:
Вільчинська Тетяна Пилипівна – доктор філологічних наук, професор кафедри української мови та славістики, декан факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Поплавська Наталія Миколаївна – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Офіційні опоненти:
Костусяк Наталія Миколаївна – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри – професор кафедри української мови та лінгводидактики Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Єщенко Тетяна Анатоліївна – доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри  українознавства Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Рецензенти:
Косович Ольга Василівна – доктор філологічних наук, професор, в. о. завідувача кафедри романо-германської філології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Бабій Ірина Михайлівна – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови та славістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.