Разова спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.054

Створена відповідно до наказу вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка № 118 від 23 квітня 2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Слободяна Назарія Васильовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки зі спеціальності 035 Філологія.

Онлайн-трансляція захисту буде проводитись на офіційному ютуб каналі університету.

Науковий керівник:
Лабащук Оксана Василівна – доктор філологічних наук, професор, професор кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Косович Ольга Василівна – доктор філологічних наук, професор, в. о. завідувача кафедри романо-германської філології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Офіційні опоненти:
Кузьменко Оксана Мирославівна – доктор філологічних наук, провідний науковий співробітник, в. о. завідувачки відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України.
Наумовська Олеся Владиславівна – доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри фольклористики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Коваль-Фучило Ірина Мирославівна – кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського (ІМФЕ) НАН України.

Рецензент:
Вільчинська Тетяна Пилипівна – доктор філологічних наук, професор, декан факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.