Разова спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.036

Створена відповідно до наказу вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка № 281 від 26 вересня 2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Ковбаси Василя Михайловича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 «Гуманітарні науки» зі спеціальності 032 «Історія та археологія».

Дата захисту: 15 листопада 2023 р. об 11:00, 24 аудиторія (головний корпус).

Онлайн-трансляція захисту буде проводитись на офіційному ютуб каналі університету.

Науковий керівник:
Зуляк Іван Степанович – доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Кліш Андрій Богданович – доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:
Реєнт Олександр Петрович – доктор історичних наук, професор, заступник директора з наукової роботи, завідувач відділу історії України ХІХ – початку ХХ ст., член-кореспондент НАН України, Інститут історії України НАН України.
Орлик Світлана Владиславівна – доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії, археології, інформаційної та архівної справи, Центральноукраїнський національний технічний університет.

Рецензенти:
Бистрицька Елла Володимирівна – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Старка Володимир Васильович – доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.