![Студенти ТНПУ підтримують український кінематограф переглядом фільмів (ФОТО) Студенти ТНПУ підтримують український кінематограф переглядом фільмів (ФОТО)](/upload/iblock/016/0165966fb3695b11e543e20f32883e4c.jpg)
Студенти ТНПУ підтримують український кінематограф переглядом фільмів
Нещодавно студенти групи СОФМ-14 французького відділення факультету іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в кінотеатрі Miromax переглянули український художній фільм «Я, "Побєда" і Берлін» (режисер Ольга Ряшина), знятий за мотивами однойменної повісті музиканта Кузьми Скрябіна.
Афіша
Студенти мали змогу поринути в шалені й романтичні 90-ті, у час молодості Андрія Кузьменка і його перших кроків на шляху до мрії з різними пригодами; послухати 16 пісень Скрябіна, які переспівали для фільму відомі українські виконавці.
Студентки групи СОФМ-14 разом із куратором Красою Г.В.
У кінотеатрі Miromax
Щира рекомендація переглянути стрічку «Я, "Побєда" і Берлін». Це було емоційно і захопливо!
Асистент кафедри романо-германської філології
Галина Краса