STEM-тиждень – 2024 у ТНПУ

На фізико-математичному факультеті  пройшов «STEM-тиждень – 2024». Учасниками стали викладачі та студенти фізико-математичного факультету, старшокласники школи-економічного ліцею №9 ім. І. Блажкевич, учні ТНВК "Школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого» №12. Захід відбувався у рамках фестивалю «STEM-весна – 2024», який проводить  відділ STEM-освіти ІМЗО з метою консолідації зусиль та обміну досвідом педагогічної громадськості щодо розвитку напрямів STEM-освіти в закладах освіти, участі у квітневих Європейських STEM-подіях з 22 по 26 квітня 2024 року.

Екскурсія в STEM-центр школярів ТНВК Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого

Технології використання доповненої реальності при вивченні окремих дисциплін

У програмі STEM-тижня:
  • день відкритих дверей у STEM-центрі для школярів (Мартинюк С.В., Генсерук Г.Р., Халупа Н.Б.);
  • майстерка «Як використовувати AI для створення 3D-моделей (ChatGPT і Blender)» (Балик Н.Р.);
  • мультимедійна майстерка з проєктування роботів (Скасків Г.М., Халупа Н.Б.);
  • презентація проєктів з комп’ютерної графіки та відеомонтажу (Лещук С.О.);
  • STEM-педагогічна майстерня «Освітня робототехніка» ( Карабін О.Й., Халупа Н.Б.);
  • майстер-клас «Використання технології доповненої реальності при вивченні окремих дисциплін» (Грод І.М.).
Мультимедійна майстерка з проєктування роботів

STEM тиждень у ТНПУ – це важлива подія, яка робить STEM-освіту доступнішою, а також сприяє розвитку інновацій в Україні.

Викладачі, студенти, учні в STEMі

Керівник STEM центру,