На хіміко-біологічному факультеті відбувся Великодній квест
На хіміко-біологічному факультеті

відбувся Великодній квест

Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня, яке вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни, пов’язане з Воскресінням Христовим і розкриває радість перемоги Божого Сина над смертю й вічним забуттям.

Студенти у пошуках великодніх писанок

30 квітня хіміко-біологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка перетворився на місце великоднього дива під час квесту «Весняне полювання на писанки». Студенти, наповнені радістю та ентузіазмом, шукали писанки, які були таємничо заховані у найнесподіваніших куточках нашого університету.

Переможці квесту

День виявився неймовірно активним та яскравим, а цей захід для багатьох студентів, створив чудовий весняний настрій, який, надіємося, залишиться з нами на довгий час.

Учасники Великоднього квесту

Дякуємо всім учасникам та організаторам заходу. Щиро вітаємо всіх із прийдешнім святом Воскресіння Христового й бажаємо добра, миру та злагоди в кожному домі.

З вірою в Перемогу і Збройні Сили України!

Студентський профорг факультету Ярина Колодій,
доц. Наталія Москалюк