Доцент факультету фізичного виховання ТНПУ Сергій Корнієнко здобув першість у змаганнях з плавання
Доцент факультету
фізичного виховання ТНПУ
Сергій Корнієнко здобув першість
у змаганнях з плавання

У басейні спортивного комплексу «Політехнік» 29 квітня відбулись змагання з плавання, приурочені до Дня університету Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Сергій Корнієнко посів перше місце серед учасників змагань.

Завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТНТУ імені Івана Пулюя, голова спортивного клубу Ярослав Курко нагородив грамотою Сергія Миколайовича та привітав із перемогою на дистанції 50 м вільним стилем.

На фото Сергій Корнієнко

Змагання з плавання завжди насичені на динамічні запливи та бурхливі емоції, а підтримка вболівальників відчувається через гучні овації та спортивні кричалки.

Академічна спільнота зичить колезі міцного здоров’я, професійного зростання та майбутніх перемог, щоб маленькими кроками наближати омріяну Перемогу України.

Грамота переможця

Христина Надала