Студент інженерно-педагогічного факультету   виборов III місце у ІІ турі   Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
Студент інженерно-педагогічного факультету

виборов III місце у ІІ турі

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

17 квітня 2024 р. відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» на базі Української інженерно-педагогічної академії.

Участь у конференції взяв студент спеціальності «Професійна освіта» спеціалізації «Цифрові технології»  групи мнПОКТ-16 Тимчишин Назарій з науковою роботою на тему «Методика навчання студентів технічних коледжів створенню інтелектуальної роботизованої системи з використанням платформи Tinkercad Circuits» (науковий керівник: к.пед.н. Мазур Станіслав Володимирович).

Диплом Н.Тимчишина   Подяка С.Мазуру

За результатами конкурсу Тимчишин Назарій нагороджений дипломом ІІІ ступеня.
Вітаємо переможця та його керівника!

Дякуємо організаторам конкурсу – Українській інженерно-педагогічній академії!

к.т.н., доцент Луцик І.Б.