Підсумкова конференція з педагогічної практики студентів фізико-математичного факультету
Підсумкова конференція
з педагогічної практики студентів
фізико-математичного факультету

Відповідно до освітньо-професійної програми «Середня освіта (Фізика, інформатика, основи робототехніки)» відбулася підсумкова конференція з педагогічної практики студентів фізико-математичного факультету. На підсумковій конференції були присутні студенти групи СОФІ-31, завідувач кафедри Мохун Сергій Володимирович, заступник декана з навчальної роботи Федчишин Ольга Михайлівна, методист із інформатики Карабін Оксана Йосифівна.

На підсумковій конференції студенти представили цікаві презентаційні матеріали, обмінялися набутим фаховим досвідом, обговорили проблеми з якими зустрілися під час проходження педпрактики, висловили свої побажання і пропозиції щодо проходження педагогічної практики.

Підсумкова конференція з педагогічної практики студентів групи СОФІ-31

Відзначимо, що впродовж проходження педагогічної практики з 01.04.2024 р. по 26.04.2024 р. студенти ознайомилися з освітніми закладами, учителями, учнями шкіл, матеріально-технічною базою закладів освіти, шкільною документацією. Під час практики студентами були виконані завдання з інформатики, педагогіки, вікової фізіології та шкільної гігієни. Методистам із інформатики (канд. пед. наук, доцент Карабін О. Й.), педагогіки (кан. психол. наук, доцент Кальба Я. Є., канд. пед. наук, доцент Винничук О. Т., викладач Вовк В. О.), вікової фізіології та шкільної гігієни (канд. біолог. наук, доцент Гуменюк Г. Б.) було прозвітовано про проходження педагогічної практики. Усі студенти, у закладах загальної середньої освіти, зарекомендували себе толерантними, доброзичливими, творчими майбутніми фахівцями.

Марія Герасімова розповідає про підготовку  під час  педагогічної практики
Марія Герасімова розповідає про підготовку  під час  педагогічної практики

Олена Халкіді представляє презентаційні матеріали педагогічної практики

Велика подяка декану фізико-математичного факультету Громяку Мирону Івановичу, кафедрі інформатики та методики її навчання, кафедрі фізики та методики її навчання, педагогічним колективам: Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7, Тернопільському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області, Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного.

Проходження педагогічної практики студентами в закладах загальної середньої освіти

У добрий час та на звершення наукових здобутків!

Доцент О. Й. Карабін