![В Українському Домі відбулась виставка світлин «Тернопіль у серці» студентки групи СОФМ-14 Аліни Нижегородової В Українському Домі відбулась виставка світлин «Тернопіль у серці» студентки групи СОФМ-14 Аліни Нижегородової](/upload/iblock/834/83461f29af666c52647ced1ce2973ce1.jpg)
В Українському Домі відбулась виставка світлин
«Тернопіль у серці» студентки
групи СОФМ-14 Аліни Нижегородової
«Тернопіль – рідний», «Тернопіль – європейський», «Тернопіль – місто, у яке хочеться повертатися»… Чимало гасел чи то епіграфів можна підібрати для виставки світлин «Тернопіль у серці», яка експонувалась у фоє Українського дому «Перемога». На цих фото наше місто дуже різне – весняне і літнє, осіннє і зимове, замріяно-вечірнє чи романтично-ранкове. Авторка робіт, які увійшли до виставки «Тернопіль у серці», – студентка групи СОФМ-14 факультету іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Аліна Нижегородова.
![Замріяно-вечірній Тернопіль Замріяно-вечірній Тернопіль](/news-2024/Zamriiano_vechirnii_Ternopil.jpg)
Замріяно-вечірній Тернопіль
![Тернопіль - рідний Тернопіль - рідний](/news-2024/Ternopil_ridnyi.jpg)
Тернопіль - рідний
![Фотовиставка в Українському Домі Фотовиставка в Українському Домі](/news-2024/Fotovystavka_v_Ukrainskomu_Domi.jpg)
Фотовиставка в Українському Домі
![Фотовиставка Тернопіль у серці Фотовиставка Тернопіль у серці](/news-2024/Fotovystavka_Ternopil_u_sertsi.jpg)
Фотовиставка Тернопіль у серці
За словами Аліни, в експозиції були представлені фотографії міста, зроблені здебільшого за останніх два роки. На світлинах глядачі з легкістю впізнавали усі куточки, які «вловив» об’єктив фотоапарата, – відкритий простір Театрального майдану, вічні верби на Острівці Закоханих, діловий та заклопотаний залізничний міст, закутана бузковими сутінками та підсвіченими сонцем хмарами Катедра, шумне і енергійне перехрестя Руської, хвилі озера, в яких грається сонячне проміння чи відображаються міські вогні… Таких знайомих і рідних моментів із життя нашого міста на світлинах, представлених на виставці «Тернопіль у серці», було багато. А ще – багато любові, до міста, у якому живемо, яке прекрасно знаємо, і водночас, його красу, мудрість, силу і доброту відкриваємо для себе щодня.
Автор тексту – асистент кафедри
романо-германської філології Галина Краса