В Українському Домі відбулась виставка світлин «Тернопіль у серці» студентки групи СОФМ-14 Аліни Нижегородової
В Українському Домі відбулась виставка світлин

«Тернопіль у серці» студентки

групи СОФМ-14 Аліни Нижегородової

«Тернопіль – рідний», «Тернопіль – європейський», «Тернопіль – місто, у яке хочеться повертатися»… Чимало гасел чи то епіграфів можна підібрати для виставки світлин «Тернопіль у серці», яка експонувалась у фоє Українського дому «Перемога». На цих фото наше місто дуже різне – весняне і літнє, осіннє і зимове, замріяно-вечірнє чи романтично-ранкове. Авторка робіт, які увійшли до виставки «Тернопіль у серці», – студентка групи СОФМ-14 факультету іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Аліна Нижегородова.

Замріяно-вечірній Тернопіль

Тернопіль - рідний

Фотовиставка в Українському Домі

Фотовиставка Тернопіль у серці

За словами Аліни, в експозиції були представлені фотографії міста, зроблені здебільшого за останніх два роки. На світлинах глядачі з легкістю впізнавали усі куточки, які «вловив» об’єктив фотоапарата, – відкритий простір Театрального майдану, вічні верби на Острівці Закоханих, діловий та заклопотаний залізничний міст, закутана бузковими сутінками та підсвіченими сонцем хмарами Катедра, шумне і енергійне перехрестя Руської, хвилі озера, в яких грається сонячне проміння чи відображаються міські вогні… Таких знайомих і рідних моментів із життя нашого міста на світлинах, представлених на виставці «Тернопіль у серці», було багато. А ще – багато любові, до міста, у якому живемо, яке прекрасно знаємо, і водночас, його красу, мудрість, силу і доброту відкриваємо для себе щодня.

Автор тексту – асистент кафедри
 романо-германської філології Галина Краса