![Студентки ТНПУ здобули нагороди на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу Студентки ТНПУ здобули нагороди на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу](/upload/iblock/c6e/c6e3a30868cad7bb7b46e4b37b8fea87.jpg)
Студентки ТНПУ здобули нагороди
на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу
З 7 до 12 травня 2024 року у місті Хамм (Люксембург) проходив Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед усіх вікових груп. Загалом за право бути найсильнішою державою європейського континенту, змагалися в складі 22 збірних команд країн-учасниць понад 250 спортсменів і спортсменок.
На цих змаганнях, у складі збірної команди України, успішно виступили студентки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
![Студентки факультету фізичного виховання - медалістки чемпіонату Європи з пауерліфтингу Студентки факультету фізичного виховання - медалістки чемпіонату Європи з пауерліфтингу](/news-2024/Studentky_fakultetu_fizychnoho_vykhovannia_medalistky_chempionatu_Yevropy_z_pauerliftynhu.jpg)
Студентки факультету фізичного виховання - медалістки чемпіонату Європи з пауерліфтингу
Так, серед юніорок вагової категорії до 47 кг не було рівних майстру спорту України міжнародного класу, студентці третього курсу факультету фізичного виховання ТНПУ Марії Полянській, яка до золотої медалі у сумі триборства додала ще три золотих в окремих вправах, підтвердивши своїм результатом чинне спортивне звання.
Студентка четвертого курсу факультету фізичного виховання, член збірної команди України Софія Бздир посіла третє місце серед юніорок у категорії до 63 кг, як у сумі, так і в окремих вправах з повним комплектом бронзових нагород.
Результати наших студенток дозволили збірній команді України посісти перше командне місце серед юніорок.
![Регіна Фурсенко - срібна призерка чемпіонату Європи Регіна Фурсенко - срібна призерка чемпіонату Європи](/news-2024/Rehina_Fursenko_sribna_pryzerka_chempionatu_Yevropy.jpg)
Регіна Фурсенко - срібна призерка чемпіонату Європи
Першокурсниця факультету фізичного виховання Регіна Фурсенко здобула срібну нагороду у сумі триборства серед дівчат у ваговій категорії до 69 кг. Спортсменка в окремих вправах посіла перше місце у присіданні зі штангою, друге місце у жимі штанги лежачи, а у становій тязі Регіна здобула бронзову нагороду. Ці результати допомогли збірній команді серед дівчат посісти першу сходинку п’єдесталу у командній першості.
![Регіна Фурсенко (перша по центру в нижньому ряді) - чемпіонка Європи з пауерліфтингу в командній першості Регіна Фурсенко (перша по центру в нижньому ряді) - чемпіонка Європи з пауерліфтингу в командній першості](/news-2024/Rehina_Fursenko_chempionka_Yevropy_z_pauerliftynhu_v_komandnii_pershosti.jpg)
Регіна Фурсенко (перша по центру в нижньому ряді) -
чемпіонка Європи з пауерліфтингу в командній першості
Вітаємо наших студенток із високими результатами і бажаємо мирного неба та подальших високих здобутків у спорті і навчанні! Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість виховувати сильну молодь!
Доцент Віктор Шандригось