Захопливу подорож здійснили студенти історичного факультету ТНПУ (ФОТО)

Захопливу подорож здійснили 

студенти історичного факультету ТНПУ



9 квітня відбулась захоплююча подорож краєм, що довгий час був біфуркацією цивілізацій, де панувала велич природи і не менш величний людський розум, адже тільки він був здатен звести такі споруди! 

 Тож студенти історичного факультету, під проводом декана Кіцака В. М., вирушили на поклик історії по найграндіозніших фортифікаціях заходу України.
 В очікуванні емоцій від подорожі
В очікуванні емоцій від подорожі

Першим нашим пунктом став Хотинський замок, де нас ознайомили із його історією та провели екскурсію. Висота замку і його стратегічне положення біля Дністра –  заворожують. 


Екскуріся по Хотинській фортеці.j
Екскуріся по Хотинській фортеці

Далі ми ринули до Кам'янця-Подільського, де нас зустрів один з найбільших замків України, опісля чого, ми відвідали старе місто, де ознайомились із культурними пам'ятками та грандіозною архітектурою. 


 Кам'янець-Подільський замок.jpg
 Кам'янець-Подільський замок

Спільне фото на фоні фортеці
Спільне фото на фоні фортеці

 Поїздка справила великі враження, студенти захопливо ділились споминами про цей бурний, в плані пригод, день. Тож дякуємо організатору – декану історичного факультету Кіцаку Володимиру Мироновичу, за змогу подорожувати по визначних місцях у такій чудовій компанії! Далі – більше!
  
  Студенти біля вежі Кам'янець-Подільського замку.jpg
 Студенти біля вежі Кам'янець-Подільського замку

Голова СНТ історичного факультету,
студент групи ІА-25:
Сосульський Володимир


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси