
Практика з природничих дисциплін
здобувачів першого курсу
географічного факультету ТНПУ
В період з 26 травня по 20 червня 2025 року у здобувачів першого курсу географічного факультету тривала практика з природничих дисциплін, яка на різних спеціальностях включала різні модулі.
В межах модуля з біології здобувачі освітніх програм «Екологія», «Гідрологія», «Географія», «Ґрунтознавство, експертна оцінка земель та територіальне планування» дослідили ботанічні пам’ятки природи місцевого значення «Дзвенигородська степова ділянка №1» і «Дзвенигородська степова ділянка №2», а також комплексну пам’ятку природи загальнодержавного значення «Урочище Трубчин».
Біля силурійських відслонення у селі Трубчин
На лівому березі Дністра в околицях села Трубчин
Колективне фото на березі Дністра
Аналізували та систематизували зібрану інформації здобувачі освітньої програми «Просторова аналітика та територіальний розвиток громад і регіонів» в рамках проходження навчальної практики з методів обробки та поширення географічної інформації. Таким чином, студентам і викладачам, вдалось забезпечити практикоорієнтовану модель навчання, яка є основою підготовки сучасних географів, екологів, гідрологів та ґрунтознавців.
Кафедра геоекології та гідрології