Мовні пригоди студентів
факультету іноземних мов ТНПУ
30 вересня, у Міжнародний день перекладача, студенти кафедри теорії і практики перекладу із Social Media Club спільно з Window on America відвідали справжню Країну Перекладу. Захід «Alice in Translationland» занурив учасників у яскравий світ мовних пригод та перекладацьких викликів.
Члени активу Social Media Club
Гості з Галицького фахового коледжу ім.В.Чорновола мали нагоду побувати у ролі справжніх мандрівників: відкривати двері з таємними завданнями, сміятися з перекладів у грі «Telephone Translation», збирати фрази у «Labyrinth of Whimsy», а також розрізняти правду та плітки у веселому конкурсі «Spill the Tea».
Організатори пояснюють правила
Не менше емоцій викликали «Wonderland Shuffle» з пошуком правильних пар слів та виразів, а також «Queen of Hearts» із відновленням і перекладом тексту. Учасники азартно змагалися командами, які формувалися за кольором карт, — адже саме карти стали символом цього дня.
Учасники грають у Wonderland Shuffle
Атмосфера була по-справжньому чарівною та інтерактивною: кожен конкурс дозволяв проявити свої знання, креативність і почуття гумору. Захід довів: переклад може бути не лише викликом, а й захопливою пригодою, яка дарує командний дух, нові знання та море позитивних емоцій.
Учасники та організатори заходу
Дякуємо всім учасникам за активність, креативність і щирі усмішки. Обіцяємо: попереду — ще більше яскравих заходів!
Буєвич Анастасія,
студентка групи змАУП-21







































