Зустріч із казкаркою Оксаною Данилицькою
у ТНПУ ім.В.Гнатюка
11 листопада 2025 року університет став місцем справжнього дива – у теплій творчій атмосфері відбулася зустріч із українською казкаркою та письменницею Оксаною Данилицькою, відомою за серією добрих історій «Казки Принцеси Квіточки». Авторка приїхала до нас із Варшави (Польща), де нині мешкає й активно популяризує українську мову та культуру.
Учасниками події стали студенти факультету іноземних мов та факультету філології та журналістики. Під час зустрічі пані Оксана поділилася своїм творчим шляхом – як народжуються її казки, як із мрії про книгу постає реальне видання, і що допомагає не втратити віру у власний талант.
Студенти слухають казки
Студенти дізналися:
-
як розпізнати у собі творчу іскру;
-
як почати писати власні тексти: казки, оповідання, вірші;
-
як шукати ідеї, сюжети, видавців і партнерів для реалізації творчих задумів;
-
як створити власний сайт або блог і представити творчість світу;
-
як сучасна література може поєднувати виховання, натхнення і духовність.
Знайомство з книгами
Окрема увага була приділена педагогічному потенціалу казки. Адже казка – це не лише вигадана історія, а й інструмент формування моральних цінностей, креативності, емпатії.
Оксана Данилицька підписує книги студентам
Саме тому для майбутніх учителів, філологів і журналістів така зустріч має особливе значення: вона показує, як слово може виховувати, підтримувати й змінювати світ на краще.
Організатори зустрічі:
Ящик Наталія Романівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології та методики навчання німецької мови;
Грицак Наталія Русланівна, професор, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання.
Фото на згадку після зустрічі
Детальніше про творчість Оксани Данилицької: kazkakvitochka.com
Ящик Наталія Романівна,
Грицак Наталія Русланівна







































