У ТНПУ провели круглий стіл
до Дня довкілля
День довкілля в Україні відзначають щороку в третю суботу квітня. Ця подія надає чудову можливість кожному долучитися до турботи про нашу планету: прибрати сміття у місцевому парку, на березі водойм чи посадити дерева.
Викладачі кафедри геоекології та гідрології, разом зі студентами освітніх програм «Екологія» і «Гідрологія» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, зустрілися за круглим столом. Метою зібрання було підбиття підсумків проведених екологічних акцій, обговорення актуальних екологічних проблем та планування наступних ініціатив для покращення екологічної ситуації у рідному краї.
Емоційну складову зустрічі підсилили короткі відеосюжети на екологічну тематику, продемонстровані учасникам заходу.
Доповідає професор Л.П. Царик - завідувач кафедри геоекології та гідрології
Учасники круглого столу до Дня довкілля
Однією з найближчих запланованих акцій стане благоустрій заповідного куточка імені М. Чайковського за адресою: вулиця Карпенка, 11.
Варто завжди пам’ятати, що навіть незначний внесок кожної людини набуває великого значення, коли стає частиною спільної мети. Об’єднавшись, ми здатні зробити навколишнє середовище кращим.
Доцент кафедри геоекології та гідрології
Любов ЯНКОВСЬКА







































