7 травня відбулося засідання комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти географічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Засідання комісії
з внутрішнього забезпечення якості освіти
географічного факультету ТНПУ



7 травня 2026 року відбулось засідання комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти географічного факультету ТНПУ.

На засіданні розглянули важливі питання: 

1. Соціальне партнерство університету з громадами та ринком праці.

 2. Результати опитувань здобувачів ОП факультету.

3. Врахування результатів акредитацій та побажань ЕГ та ГЕР до освітніх програм під час перегляду ОП.

Робота комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти на географічному факультеті
Робота комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти на географічному факультеті

На початку засідання виступила голова комісії проф. Леся Заставецька, яка розкрила питання соціального партнерства університету з громадами.  Вона зазначила головні напрями та форми взаємодії університету з громадою (освітня, культурна, науково-дослідницька, соціальна взаємодії, надання експертних та консультаційних послуг тощо), принципи ефективної комунікації університету з громадою, серед яких: прозорість та публічність, доступність, інклюзивність, актуальність, доброчесність, орієнтація на потреби громади, послідовність, зворотній зв’язок тощо. 

Доповідає голова комісії проф. Леся Заставецька
Доповідає голова комісії проф. Леся Заставецька

Під час цього питання виступив завідувач кафедри геоекології та гідрології, проф. Любомир Царик, який розкрив питання співпраці з кафедри з громадами Тернопільської області.

Виступає проф. Любомир Царик
Виступає проф. Любомир Царик

Під час розгляду другого питання гаранти освітніх програм факультету доповіли про результати опитувань здобувачів, рекомендації від студентів, стейкхолдерів та роботодавців, які будуть враховані при перегляді ОП в новій редакції.

Робочі моменти
Робочі моменти

Під час розгляду третього питання голова комісії зазначила на важливості проведення опитувань усіх учасників освітнього процесу, врахування результатів цих опитувань, проведення зустрічей із роботодавцями та стейкхолдерами у вигляді гостьових лекцій тощо. Звернула увагу на основні проблеми акредитаційних експертиз в поточному році. 

 Під час засідання
Під час засідання

В заключній частині засідання члени комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти географічного факультету обговорили поточні питання вдосконалення освітніх програм. 


Голова комісії
з внутрішнього забезпечення якості освіти
 
географічного факультету ТНПУ
проф. Леся Заставецька



До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси