![Чому варто обирати ТНПУ ім.В.Гнатюка Чому варто обирати ТНПУ ім.В.Гнатюка](/upload/iblock/562/562443f524c6e9772f049481cc18eeff.jpg)
Чому варто обирати ТНПУ ім.В.Гнатюка
Педагогічні професії повертають свої позиції на ринку праці: збільшення зарплати – і це лише початок, як стверджують у Міністерстві освіти і науки України, освітні реформи та докорінне оновлення всієї системи. Такі дії спрямовані на повернення конкурентноспроможності здобувачів педагогічних спеціальностей на сучасному українському та європейському ринку праці. Так, будь-які освітянські професії почесні та престижні. Заперечити важко. Але імідж вишу, у якому їх здобувають, дуже часто відіграє вирішальну роль. Зараз нікому не потрібні малоосвічені «власники дипломів», хай це будуть родичі, знайомі чи знайомі знайомих – роботодавці шукають професіоналів, амбітних, цікавих людей, які прагнуть й надалі розвиватися. Вибір професій та вишу, хай це звучить пафосно, доленосний! Тому потрібно врахувати всі нюанси: від вступу, навчання, проживання до працевлаштування! ТНПУ ім. В. Гнатюка – сучасний університет, який дає змогу навчатись на державній формі та пропонує демократичні ціни для контрактної форми навчання.
Переваги навчання в ТНПУ ім.В.Гнатюка
1. Зручне розташування університету
ТНПУ ім.В.Гнатюка – один з найпрестижніших закладів України – розташований в екологічно чистому обласному центрі. Зручна транспортна розв’язка, залізничне та автобусне сполучення в усіх напрямках, розвинена мережа міського транспорту передбачає пільги для студентів, є потужна інфраструктура, культурні об’єкти. Університет розташований в найкращому житловому районі міста, в зеленій зоні. Поруч – мережеві супермаркети з демократичними цінами, заклади харчування та відпочинку, озеро, ріка, декілька парків.
![](/f-1904141554.jpg)
2. Комфортне і компактне студмістечко
Студентське містечко компактно розміщене на території університету. Поряд із навчальними корпусами – 5 гуртожитків, де проживає більше 2 тисяч студентів. У кімнати поселяють по 2, 3 осіб. Зазвичай, студенти хочуть поселитися з однокурсниками – і адміністрація іде їм назустріч.
У студмістечку свій медпункт. До послуг молоді – університетська наукова бібліотека, чисельні комп’ютерні зали, спортивний комплекс.
![](/imaллл).jpg)
3. Зростання престижності вчительської професії та великий вибір суміжних спеціальностей.
Університет пропонує популярні педагогічні та непедагогічні спеціальності. Підготовка фахівців здійснюється на десяти факультетах. Діють центри довузівської підготовки і післядипломної освіти.
4. Наявність підготовки усіх освітніх ступенів: від бакалавра до доктора наук .
ТНПУ ім.В.Гнатюка дає можливість пройти всі освітні сходинки вищої школи: бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук. Заняття науковою роботою заохочуються з першого курсу, обладнані лабораторії, багато виїздних навчальних практик, сучасна матеріальна база, можливість проводити дослідження в найрізноманітніших напрямках, видаються наукові збірники та проводяться конференції.
5. Висококваліфікований професорсько-викладацький колектив
В університеті працює близько п’ятсот висококваліфікованих науково-педагогічних працівників. Серед них дійсний член (академік) та член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктори наук, професори, кандидати наук, доценти.
6. Реалізація академічної мобільності та можливість отримати диплом європейського ВНЗ за програмою подвійний диплом
![](/14379715_322276948126588_6295721255825041697_o.jpg)
Тернопіль – місто молоді, місто студентів. Це місто самобутніх фестивалів, мистецьких конкурсів, творчих проектів, молодіжних ініціатив. Серед всіх вишів тернополяни найбільше люблять і шанують ТНПУ ім.В.Гнатюка. Наші студенти бережуть і розвивають університетські традиції. В університеті панує дух взаємодопомоги та академічної доброчесності, викладачі та студенти прийняли спільний Кодекс честі, урочисто відзначають самобутні студентські свята, працює Студентський Уряд. Студенти багато подорожують і мають змогу побачити унікальні замки, печери, історичні, архітектурні, мистецькі пам’ятки, якими багатий наш край.
8. Сприяння працевлаштуванню випускників
![](/f0490966aef235550269751a50d39c67.jpg)
![](/upravlinska-praktyka-v-turystiv-magistriv-2015-3.jpg)
Обирайте професії та виші розумом та серцем!
Обираєте майбутнє - обирайте найкраще!
В ТНПУ ім.В.Гнатюка ви знайдете не лише спеціальності за своїм вподобанням і здібностями, тут ви знайдете свою щасливу долю!
Не пропустіть свій шанс!
Читайте також: