На факультеті філології і журналістики   провели літературно-музичну презентацію   творчості письменників-шістдесятників (ФОТО)

На факультеті філології і журналістики

провели
літературно-музичну презентацію

творчості письменників-шістдесятників

Студенти групи зУФ-41 оригінально завершили опанування курсу історії української літератури ХХ століття. З ініціативи викладачів проф. Ткачука М.П. і доц. Данилевич М.М. завершальне заняття пройшло нестандартно і креативно у формі літературно-музичної презентації творчості письменників-шістдесятників «Поезія – це завжди неповторність».

Звучало поетичне слово В. Симоненка, І. Драча, М. Вінграновського, Л. Костенко, Д. Павличка, Є. Гуцала та ін. у майстерному виконанні студенток Душенко Христини, Будзанівської Ірини, Герман Марії, Кравець Зінаїди, Лазарович Христини, Лівар Ірини, Москвич Марії, Рак Марії, Реги Наталії, Соколової Ольги, Степчук Зіни, Шинькар Христини, Шклярук Юлії.

Захоплення присутніх викликав виступ сімейного дуету у складі Марії Яковенко (скрипка) та її чоловіка (баян).

Декан факультету проф. Вільчинська Т.П. та запрошені викладачі особливо відзначили те, що студенти заочної форми навчання активно включилися у життя факультету філології і журналістики. Вони творчо підходять як до вивчення фахових дисциплін, так і демонструють свої таланти і педагогічну майстерність.

Студентка групи зУФ-41
Алискевич Марія

Звучить поетичне слово

Виступ сімейного дуету