Команда ТНПУ ім.В.Гнатюка здобула першість у змаганнях з вільної боротьби у залік ІІ Відкритої Універсіади Тернополя (ФОТО)

Команда ТНПУ ім.В.Гнатюка

здобула першість у змаганнях з вільної боротьби

в залік ІІ Відкритої Універсіади Тернополя

14 березня у залі боротьби спортивного клубу «Галицькі леви» відбулись змагання з вільної боротьби у залік ІІ Відкритої Універсіади міста Тернополя серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації 2018 року.

В змаганнях взяли участь команди провідних вузів міста Тернополя, загалом понад 40 учасників. Студенти боролись у 10 вагових категоріях в особистому та командному заліку.

Чемпіонство в особистому заліку вибороли студенти факультету фізичного виховання: Гуменюк Михайло, Рибін Валерій, Ваврух Ігор, Михайловський Володимир, Крицький Роман, Адамішин Віталій та представник історичного факультету Піговський Микола.

Призерами в особистому заліку стали: Андрійчук Сергій, Онисько Ігор, Ковальчук Сергій, Підгурський Андрій, Бевх Богдан, Михайловський Роман (всі – факультет фізичного виховання) і Старко Владислав (факультет іноземних мов).

Першість в командному заліку виборола команда Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, друге місце посіла команда Тернопільського національного економічного університету, третьою стала команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Переможці та призери, а також команди були нагороджені грамотами і медалями Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

За результатами змагань буде сформована збірна команда, котра буде представляти наш університет і область на Чемпіонаті України серед студентів.

Готував спортсменів університету до змагань доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Шандригось В.І.

Парад відкриття змагань

Під час борцівських сутичок

Команда ТНПУ

Команда ТНПУ ім.В.Гнатюка