Студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка отримали грамоти на Всеукраїнській студентській олімпіаді з біології (ФОТО)

Студенти хіміко-біологічного факультету

ТНПУ ім. В.Гнатюка отримали грамоти

на Всеукраїнській студентській олімпіаді

з біології

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології був проведений 18-19 квітня 2018 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Від факультету учасниками олімпіади були магістрант І курсу Онуфрійчук Лідія і студентка ІІІ курсу Сахно Адріана.

За результатами участі у ІІ етапі олімпіади Онуфрійчук Лідія отримала Грамоту за високий рівень теоретичної підготовки з дисципліни «Фізіологія рослин», а Сахно Адріана отримала Грамоту за високий рівень теоретичної підготовки з дисципліни «Молекулярна біологія».

Грамота_Онуфрійчук Грамота_Сахно

Щиро вітаємо учасників олімпіади з цими результатами, адже здобуті ними результати серед представників 18 класичних і 14 педагогічних університетів України є вагомим досягненням.

Подяка ректору

Це свідчення високого рівня знань і великого об’єму проведеної роботи наших учасників олімпіади, а також ефективності навчального процесу на факультеті загалом!

З приємністю відзначаємо, що ректорат Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького висловив подяку ректору Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проф.Буяку Б.Б. за якісну підготовку студентів до ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біології.

Щиро вітаємо Онуфрійчук Лідію та Сахно Адріану, бажаємо міцного здоров’я, щастя і натхнення, чудового настрою, успіхів в навчанні і всіх гараздів!

Доц. кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
О.С. Волошин та І.Б. Чень

грамота біологія1