Викладачі кафедри іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка провели семінар-тренінг   у Галицькому коледжі ім.В.Чорновола (ФОТО)

Викладачі кафедри іноземних мов

ТНПУ ім.В.Гнатюка провели семінар-тренінг

у Галицькому коледжі ім.В.Чорновола

24 квітня 2018 року викладачі кафедри іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка: доц. Навольська Г.І., доц. Кравчук Т.О., доц. Кашуба О.М. провели навчальний семінар-тренінг «Викладання іноземних мов: нова візія, стратегія, напрямки» у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола. Захід відбувся у рамках «Днів науки», які проводилися навчальним закладом, та на запрошення голови циклової комісії іноземних мов Баб’юк О.В.

З доповідями виступили: Кашуба О. М. («Ефективність використання мультимедійних засобів при вивченні іноземних мов») та Навольська Г. І. («Можливості та переваги використання системи MOODLE при вивченні іноземних мов»). Кравчук Т. О. провела навчально-методичний практикум для викладачів іноземної мови коледжу.

На підсумковому етапі відбулася дискусія щодо нової візії та стратегії викладання іноземних мов та вручення сертифікатів.

У результаті всіма учасниками була висловлена готовність до подальшої співпраці при розробці навчально-методичних матеріалів.

Доцент кафедри іноземних мов
Г. І. Навольська

Доповідь Кашуби О.
Доповідь Кашуби О. М. про ефективність використання мультимедійних засобів при вивченні іноземних мов

виступі Навольської
Про переваги та можливості системи MOODLE у виступі Навольської Г. І.

Кравчук Т. О.  навчально-методичного практикуму для викладачів коледжу.jpg
Проведення Кравчук Т. О. навчально-методичного практикуму для викладачів коледжу

Вручення сертифікатів.jpg
Вручення сертифікатів