Літня школа урбаністики в Польщі

Програма школи складається із серії коротких курсів, лекцій, семінарів і групових досліджень у складі трьох тематичних студій.

Робоча мова школи: англійська.

Учасники та учасниці міської літньої школи працюватимуть з архітектурним середовищем, яке засноване на гуманістичних принципах та сьогодні використовується вже третім поколінням мешканців. З історичної точки зору, у програмі будуть окреслені принципи теорії відкритої форми і лінійної системи, а також у ширшому сенсі – ідеї модернізму з огляду на архітектуру житлових районів і відкритих просторів. Під час школи ми будемо аналізувати взаємозв’язки між інтер’єром будинку і його екстер’єром – житловим районом зокрема та міським середовищем загалом.

Подаватися можуть студент(к)и, дослідники(ці) і молоді спеціаліст(к)и, які працюють у сферах архітектури, містопланування, мистецтва і дизайну, а також представники різних галузей гуманітаристики (історія, соціологія, образотворче мистецтво, антропологія тощо). Для участі в школі буде відібрано 15 успішних кандидатів і кандидаток.

Заявка має містити:

• аплікаційну форму;

• резюме (одна сторінка A4);

• мотиваційний лист (одна сторінка A4, не більше 1800 знаків);

• есе «Open Form: Flexibility of Space, Actions of People» (одна сторінка A4, не більше 1800 знаків)

Умови гранту:
участь у школі безкоштовна.
 Організатори покривають витрати на проїзд (для учасників з-за меж Польщі сума транспортних витрат не має перевищувати EUR 200), проживання і харчування під час школи.

Школа триватиме з 26 серпня по 8 вересня.

Дедлайн подачі заявок: 7 травня 2018 року.

Заявки надсилати за адресою: urbansummerschool@niaiu.pl

Дізнатися детальнішеhttp://niaiu.pl/en/uss-en/call-for-applications/