Студенти-екологи ТНПУ ім.В.Гнатюка  відвідали Хмельницьку атомну станцію (ФОТО)

Студенти-екологи ТНПУ ім.В.Гнатюка

відвідали Хмельницьку атомну станцію

В рамках тижня кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін ТНПУ ім.В.Гнатюка студенти 3 курсу разом з викладачами відвідали  Хмельницьку атомну електростанцію, що в м.Нетішин Хмельницької області. Такі екскурсії вже стали традиційними і проводяться щорічно понад 15 років. До об’єктів ознайомлення ввійшли: інформаційний центр, оглядовий майданчик, турбінний зал одного з енергоблоків, навчально-тренувальний центр, лабораторія охорони навколишнього середовища, лабораторія гідробіомеліоризації, очисні споруди.

Така поїздка дає змогу не лише познайомитися з особливостями роботи специфічного енергопродукуючого підприємства а й розширює і підтверджує певні теоретичні знання студентів , одержані в процесі теоретичного вивчення  ряду спеціальних екологічних дисциплін. Серед них: «Техноекологія», «Нормування антропогенного навантаження на природне середовище», «Економіка природокористування» тощо.

Спеціалісти різних підрозділів ХАЕС в ході екскурсії познайомили студентів із специфікою роботи електростанції, технологічними процесами та впливом на оточуюче середовище. Особливо актуальними були запитання студентів про забруднення навколишнього середовища, моніторинг стану довкілля та утилізацію відходів.

Завершенням цієї цікавої і змістовної екскурсії стало відвідування місцевого краєзнавчого музею.

Каплун І.Г.

Чеболда І.Ю.

В інформаційному центрі ХАЕС

Пульт управління енергоблоком в навчально-тренувальному центрі