На факультеті філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулися поетичні читання (ФОТО)

На факультеті філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбулися поетичні читання

8 травня 2018 року на факультеті філології і журналістики відбулися поетичні читання, у яких взяли участь не лише окрилені словом студенти, а й  обдаровані поетичним хистом викладачі. Особливо вражала натхненна атмосфера заходу, сповнена по вінця п’янким ароматом бузкових кетягів, теплом духмяного чаю, мелодійними чарами пісенних нот і дивосплетіннями віршових рядків.

Примітним також є те, що усі присутні отримали чудову нагоду знову відчути ліричну меланхолійність золотоволосої осені, незважаючи на травневий ніжноцвіт за вікном. Своїми авторськими поезіями та літературними шедеврами інших жанрів дивували студентки факультету філології і журналістики Марія Кавка, Уляна Кінах, Наталя Ітрина, Ольга Брожина, Юліана Нестерович, Марія Полиняк, Оксана Брохівська, Галина Слободян та інші.

Ольга Лопатнюк майстерно декламувала вірш професора кафедри української мови і методики її навчання Володимира Ярославовича Мельничайка «Пам’ять». Заворожували красою та силою свого голосу Білас Уляна і Ковалишин Зоряна. Вараніцька Анастасія заспівала дивовижно проникливу авторську пісню, присвячену осіннім миттєвостям та переживанням. Обов’язки модератора заходу вміло виконувала студентка четвертого курсу Ірина Павко. Надзвичайно приємно, що до поетичних читань також долучилися викладачі факультету Панчук Галина Дмитрівна, Штонь Олена Петрівна і Вільчинський Олександр Казимирович, які продемонстрували неабияке чуття поетичного слова та вправне володіння пером.

Особливу подяку хочеться висловити Штонь Олені Петрівні за прекрасну організацію заходу, який став поштовхом для подальшої літературної діяльності та нових творчих пошуків. Приємно, що поетичні читання вирішено зробити щорічним традиційним заходом факультету. Із нетерпінням чекаю нагоди поділитися поетичними надбаннями та насолодитися спілкуванням у колі однодумців уже наступного року!

тудентка групи УФ-21
Полиняк Марія Сергіївна