ЗМІ про нас. У тернопільському виші обирали професії

ЗМІ про нас

У тернопільському виші обирали професії

Сьогодні у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувся ярмарок професій “Гостини у ТНПУ”.
Захід проводиться з метою створення умов для професійного самовизначення та інформування учнівської молоді про актуальність здобуття затребуваних професій.

Учні, абітурієнти та усі охочі мали змогу ознайомитись з матеріально-технічним забезпеченям університету та поспілкуватись з професорсько-викладацьким складом. Кожному факультету була відведена окрема локація, де відбувалась презентація спеціальностей.

Особливе зацікавлення у відвідувачів викликали презентація 3D технологій та робототехніки; виставка «Тернопілля історичне», історичні реконструкції; віртуальна екскурсія науковими і навчальними лабіринтами; майстер-класи із виготовлення флораріумів, цікаві фізичні експерименти; кольоро- та аромотерапія, оздоровлення фіточаями; баскетбольний фрістайл, виступи з єдиноборства.

Студенти факультету мистецтв подарували учасникам дійства захоплюючий та релаксуючий концерт.

www.polis.te.ua