Засідання Клубу успішних людей на фізико-математичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Засідання Клубу успішних людей

на фізико-математичному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

За ініціативи кафедри інформатики та методики її викладання 10 травня 2018 року на у рамках роботи відкритого дискусійного Клубу успішних людей відбулася зустріч з Робертом  Максвеллом, керівником канадської компанії TGT Solutions (Stratford, Ontario) та представником української діаспори у Канаді, керівником розвитку Української католицької освітньої фундації - Олегом Водовозом.
Роберт Максвелл, керiвник канадської компанii TGT Solutions (Stratford, Ontario)

Канадський успішний бізнесмен, професійний бізнес-тренер провів тренінг на тему
«Перетворення академічних навичок в успішні бізнес-навички».

Робочою мовою тренінгу була англійська, синхронний переклад професійно забезпечила кафедра перекладу (студент факультету іноземних Олександр Шаблій).

На тренінгу численно були присутні викладачі та студенти фізико-математичного факультету. Харизматичний спікер, невимушена атмосфера, цікава дискусія щодо секретів успіху як академічних, так бізнесових, заставили забути про час та легко переступити мовний бар’єр.

Роберт Максвелл,
керiвник канадської компанii TGT Solutions
(Stratford, Ontario)

Перший  крок до успішного майбутнього зроблено!

Доцент кафедри інформатики

і методики її викладання
Балик Н.Р.

Зустрiч  в ректоратi з Робертом Максвеллом, керiвником канадської компанi TGT Solutions (Stratford, Ontario)