Олімпіада АСМ-ICPC (¼ фіналу) Південно-Західного регіону  в ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Олімпіада АСМ-ICPC (¼ фіналу)

Південно-Західного регіону

в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2018 у Південно-Західному регіоні відбулося 14 вересня у головному корпусі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Олімпіада проводиться згідно правил чемпіонату світу з програмування серед студентських та учнівських команд під егідою Association for Computing Machinery.

Відкриття Олімпіади

Привітання ректора

Команди учасників привітали:

- ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка —  Буяк Богдан Богданович;

- депутат Верховної Ради України  — Барна Олег Степанович;

- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради —  Бицюра Леонід Олексійович;

- проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва — Фальфушинська Галина Іванівна;

- декан фізико-математичного факультету  — Громяк Мирон Іванович;

- представник тернопільського ІТ-кластеру, менеджер проектів фірми  Project Manager at Eleks — Денис Анатолій;

- менеджер з маркетингу фірми Future Processing  — Дзюда Руслан;

- завідувач кафедрою інформатики та методики її навчання — Балик Надія Романівна.

Реєстрація учасників

Реэстрація команд
Реєстрація команд

Учасникам команд було вручені сертифікати із пам’ятними сувенірами.

15.09.2018р. о 10:00 розпочато основний тур  ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC Ukraine 2018. Учасникам відведено п’ять годин на виконання 15-ти конкурсних завдань різного рівня складності.

Учасники олімпіади
Учасники Олімпіади