Лекція «Творче життя без страху» лідера гурту «Шосте чуття» Михайла Бучковського на факультеті філології і журналістики (ФОТО)

Лекція «Творче життя без страху»

лідера гурту «Шосте чуття»

Михайла Бучковського

на факультеті філології і журналістики

24 жовтня об 11.00 у рамках засідання «Клубу успішних людей» на факультеті філології  і журналістики відбулася зустріч студентів ТНПУ імені Володимира Гнатюка з фронтменом гурту «Шосте чуття» Михайлом Бучковським і представниками глобального молодіжного проекту U-Report. Усі присутні мали змогу послухати лекцію «Творче життя без страху». Артист розповів про свій творчий та життєвий шлях і поділився секретами успіху.

Амбасадором цього проекту є Галина Нікітіна, яка розповіла про свою діяльність, можливість молоді впливати на важливі рішення в країні та запрошувала студентів до участі в опитуваннях проекту.

Цікавий початок

Після цього фронтмен Михайло Бучковський провів лекцію на тему «Творче життя без страху» та розповідав присутнім цікаві мотивуючі історії про студентські роки й особистий творчий шлях. Лідер гурту поділився своїм секретом успіху та наголосив на тому, що прагненню до реалізації мети не повинен перешкоджати страх та невпевненість!

Лекція Михайла Бучковського 'Творче життя без страху'

«Мій успіх насамперед полягає в тому, що маю здорових та живих батьків, сам є здоровим. Того ж і вам бажаю: якщо ви будете здоровими та щасливими, то у вас все вийде. Основне – це вірити в свою мету і йти до неї, незважаючи ні на що»,– запевнив лідер гурту «Шосте чуття».

Супроводжувалась розповідь піснями, які разом із артистом співали усі присутні. Михайло Бучковський представив студентам свій репертуар. Співав, акомпануючи на гітарі.

Лідер гурту 'Шосте чуття' Михайло Бучковський і викладачі факультету філології і журналістики

Наприкінці лекції між учасниками було проведено розіграш світшоту з емблемою проекту, який отримала одна зі студенток університету.

Михайло Бучковський - лідер гурту «Шосте чуття» у Клубі успішних людей, що є традиційним у закладі, отримав посвідчення стейхолдера університету

«Я отримала позитивні емоціі. Фронтмен цього гурту зарядив всю аудиторію веселою енергією на весь день», – ділиться враженнями студентка факультету філологіі і журналістики Тетяна Бабій.

Після зустрічі залишилися приємні враження, позитив, віра в те, що все в наших руках, тому їх не можна опускати.

Сучасна молодь має всі можливості для творення щасливого і повноцінного життя.

Студентки факультету філології і журналістики
Олена Чайківська, Юлія Вітюк

слухачі.